Gotowe spółki pod kredyt i leasing

Wspólnicy to bardzo istotna kwestia w prowadzeniu firmy. Dobór wspólników musi wiązać się z dużym zaufaniem. Wspólnikiem nie może zostać pierwsza lepsza osoba spotkana na ulicy, musi to być osoba odpowiedzialna, posiadająca odpowiednią wiedzę i doświadczenie. Wspólnikami sp. z o.o.mogą być osoby fizyczne, a także prawne oraz jednostki organizacyjne posiadające podmiotowość prawną (ułomne osoby prawne). Dowiedz się więcej na temat wspólników w spółce z o.o.!

_______________________________________________________________________

Dla wielu firm uzyskanie kredytu lub leasingu jest konieczne w celu możliwości prowadzenia dalszej działalności firmy. Niestety nie zawsze pozyskanie tych form finansowania działalności gospodarczej jest łatwe. Dlatego rozpoczynając działalność gospodarczą, warto zdecydować się na zakup gotowych spółek pod kredyt lub leasing.

Dlaczego warto kupić gotową spółkę pod kredyt?
– gotowa spółka jest już założonym przedsiębiorstwem, posiadającym pełną dokumentację rejestracyjną oraz niezbędne numery identyfikacyjne – NIP, REGON, KRS,
– data rejestracji takiej spółki może pozytywnie wpłynąć na pozyskanie kredytu czy leasingu, gdyż gotowa spółka z stażem została zarejestrowana dużo wcześniej,
– posiadany przez spółkę staż, poprawia jej wizerunek i wzbudza większe zaufanie.

Gotowe spółki z stażem, przygotowane specjalnie do pozyskania kredytu i leasingu posiadają różnej długości staż. W naszej ofercie znajdują się zarówno spółki z kilku letnim stażem, jak i te kilku miesięczne. Dodatkowo, by lepiej dostosować ofertę do Państwa wymagań oferujemy możliwość wprowadzenia modyfikacji w spółce oraz wszelką pomoc w procesie zakupu.